ART / Lithographs / Litographs in colors 15285183
nr 1528 5183
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
12 pieces, Gunnar Stålbrand (1925-2006), Sweden. "Bromma", 1984, oramade lösa blad, i mappar. Signed, numbered 14/400. Litograph in colors. Sheet: 47x54,
LITOGRAPHS IN COLORS, 12 st, "Bromma", 1984, oramade lösa blad, i mappar. Signerad, numrerad 14/400. Färglitografi. Bladets mått: 47x54 cm
Gunnar Stålbrand, born 1925 in Stockholm, Swedish painter and draughtsman.
700
SEK 300
Monday Mars 20 2023
at 18:35:43
16/3 20:32:22
17/3 23:00:50
Gunnar Stålbrand
Read more about Gunnar Stålbrand